Відкрилося нове приміщення філії OTP Bank у м. Миколаєві

 

12 червня відбулася офіційна презентація нового приміщення філії OTP Bank у місті Миколаєві. У ній взяли участь голова Правління ЗАТ В«ОТПВ  БанкВ» Дмитро Зінков, начальник управління Національного банку України у МиколаївськійВ  області Михайло Клименко, представники ділових кіл міста.

Нове приміщення відповідає всім сучасним вимогам до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона, що цілодобово охороняється, де клієнти у будь-який час зможуть зняти готівку, безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банка. Крім того, філія має окрему зону, де фахівці банку надаватимуть клієнтам необхідні консультації з банківських послуг і продуктів, оформлення договорів, і зону для швидкого здійснення щоденних клієнтських операцій з готівкою.

Нова адреса філії: 54055, м. Миколаїв, вул. Садова, 10В 

Даний захід співпав із святкуванням філією свого 5-річчя. Сьогодні вона обслуговує понадВ  5500 клієнтів, із них юридичних осіб – більш ніж 900, фізичних - понад 4600. Станом на 1 червня філія інвестувала в економіку Миколаївського регіону більш ніжВ  310 млн. грн. кредитних коштів. Вона посідає 6-те місце серед банківських установ області, а її питома вага на місцевому ринку становить близько 5%. Серед найближчих планів філії - розвиток напряму Private Banking, збільшення кредитного портфелю на 60%,В  депозитного - на 47%, ринкової частки - до 7%.

На базі філії нині функціонують відділення у містах Миколаєві, Первомайську, Южноукраїнську.В  До кінця поточного року планується відкриття ще трьох повнофункціональних відділень, одне з них - на базі регіонального представництва в місті Вознесенську.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 12 Червня 2008