OTP Bank зменшив на 1% відсоткові ставки за іпотечними кредитами в іноземній валюті

 

OTP Bank зменшив на 1% відсоткові ставки за всіма іпотечними кредитами в доларах США, євро та швейцарських франках. Водночас одноразову комісію за банківське обслуговування знижено з 2% до 0,99% від суми позики.

Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, цінова пропозиція банку за іпотечними кредитами в іноземній валюті є сьогодні однією з найкращихВ  в Україні. В«Попереднє підвищення ставок мало тимчасовий характер і було пов’язане із загальною фінансовою ситуацією на внутрішньому ринку. Будучи клієнтоорієнтованою структурою, наш банк докладає максимум зусиль для того, щоб зробити такі кредити доступнішими для населенняВ», - наголошує Дмитро Білецький.

За результатами діяльності у 2007 році OTP Bank посідає четверте місце у списку українських фінансових установ за обсягами іпотечного кредитування. Наразі ринкова частка банку становить майже 8%, а його портфель іпотечних кредитів досягає 5,5 млрд. грн. При цьому найбільш вагомою в ньому залишається частка кредитів на купівлюВ  житла – 60%. За темпами приросту іпотечного портфелю OTP Bank знаходиться на п’ятому місці.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 5 Червня 2008