Фахівці OTP Bank обговорили з представниками вітчизняних оціночних компаній нагальні проблеми у сфері оцінки заставного забезпечення

 

У конференц-залі кінотеатру В«КиївВ» за ініціативи OTP Bank відбулася партнерська зустріч між співробітниками відділу з оцінки майна та майнових прав банку та представниками 80 вітчизняних оціночних компаній.

Обговорювалися особливості оцінки заставного забезпечення та шляхи подолання загальних для банків і оціночних компаній проблем, існуючих у цій сфері. Учасники зустрічі наголосили на необхідності впровадження в Україні єдиних вимог до оцінки предметів застави. Під час заходу відбулася презентація найкращих робіт оцінювачів.

На думку присутніх, партнерська зустріч є найважливішим видом комунікації, що сприяє поглибленню співпраці між банком і оціночними компаніями, скороченню терміну розгляду кредитних заяв клієнтів.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 4 Червня 2008