За шість років своєї діяльності Дніпропетровська філія OTP Bank стала одним з визнаних лідерів фінансового ринку регіону

 

21 травня виповнилося шість років з моменту створення Дніпропетровської філії OTP Bank. Наразі кредитний портфель банку у цьому регіоні наближається до 2 млрд. грн., а сукупні пасиви перевищують 350 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, становлять понад 900 млн. грн., фізичним особам - 760 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 250 млн. грн.

Нагадаємо, що фінансовий результат Дніпропетровської філії OTP Bank за 2007 р. становив 105, 85 млн. грн. і зріс порівняно з попереднім роком (71 млн. грн.) майже на 50%. При цьому її частка на регіональному ринку кредитування корпоративних клієнтів збільшилася з 2,75% до 3,28%.

На базі філії сьогодні успішно функціонують 12 відділень у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, представництва у Жовтих Водах, Марганці, Новомосковську, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці. До кінця поточного року планується відкриття ще 6 відділень.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 21 Травня 2008