Визначено чергового переможця загальнонаціональної акції «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank»

 

Визначено чергового переможця загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів В«Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP BankВ». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 20 травня цього року, володарем головного призу став Пилипенко Ігор Валентинович з міста Конотопа.В 

Нагадаємо, що за умовами акції «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank», кожний клієнт, який у період з 24 березня по 1 червня 2008 року розмістить у будь-якій установі ЗАТ «ОТП Банк» строковий депозит на термін не менше 3 місяців, матиме можливість виграти 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступає долар США, євро або гривня.

Визначення переможця проходить щотижня за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 20 Травня 2008