OTP Bank збільшив максимальний розмір кредиту на купівлю житла

 

OTP Bank збільшив максимальний розмір кредиту на купівлю житла з 250 тис. доларів США до 400 тис. доларів США (або еквівалент в іншій валюті). Водночас мінімальний початковий внесок клієнта становить 20% від вартості нерухомості.

За результатами діяльності у 2007 році OTP Bank посідає четверте місце у списку українських фінансових установ за обсягами іпотечного кредитування. Наразі ринкова частка банку становить майже 8%, а його портфель іпотечних кредитів досягає 5,5 млрд. грн. При цьому найбільш вагомою в ньому залишається частка кредитів на купівлю житла – 60%. За темпами приросту іпотечного портфелю OTP Bank знаходиться на п’ятому місці.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 19 Травня 2008