Запорізька філія OTP Bank посідає друге місце за обсягами кредитування серед фінансових установ регіону

 

За підсумками першого кварталу поточного року філія OTP Bank у м. Запоріжжі посідає друге місце у списку банківських установ регіону за обсягами наданих кредитів. Наразі сукупний кредитний портфель філії становить 1,1 млрд. грн., а її питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює 8,8%. Водночас обсяги кредитування фізичних осіб за перші три місяці нинішнього року зросли на 131,7 млн. грн. - до 584,7 млн. грн., що дозволило філії збільшити свою частку у цьому сегменті до 10,9%.

Запорізьку філію OTP Bank було створено у вересні 2002 року. На її базі сьогодні функціонують відділення В«ОлександрівськеВ», «Дніпровське», «Соборне», «Космічне», «Хортицьке», відділення в містах Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, представництва у Пологах, Токмаку, Кам’янка-Дніпровську та Михайлівці.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 16 Травня 2008