Відтепер клієнти OTP Bank мають можливість отримувати кредити на купівлю житла до досягнення ними 75-річного віку

 

OTP Bank спільно зі страховою компанією Alico AIG Life впровадив нову унікальну послугу В«Іпотека 75В», що дозволяє клієнтам банку отримувати та обслуговувати кредити на купівлю житла до настання 75-річного віку (дотепер такі кредити надавалися позичальникам лише до досягнення ними пенсійного віку - 60 років у чоловіків та 55 років у жінок). Тобто, якщо вік позичальника до закінчення терміну житлового іпотечного кредиту перевищує пенсійний, такий кредит може вважатися стандартним за умови страхування життя клієнта в акредитованій банком страховій компанії (при цьому іпотечний кредит має бути погашений позичальником до досягнення ним 75 років). OTP Bank вже надав клієнтам перші кредити за цією програмою.

Як підкреслює член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, дана послуга не має аналогу на вітчизняному ринку. «Наразі жодна з провідних українських фінансових установ не пропонує позичальникам, вік яких перевищує пенсійний, відповідний кредитний продукт. OTP Bank вкотре підтверджує свою репутацію справжнього банка-новатора», - зазначає Дмитро Білецький.

За результатами діяльності у 2007 році OTP Bank посідає четверте місце у списку українських фінансових установ за обсягами іпотечного кредитування. Наразі ринкова частка банку становить майже 8%, а його портфель іпотечних кредитів досягає 5,5 млрд. грн. При цьому найбільш вагомою в ньому залишається частка кредитів на купівлю житла – 60%. За темпами приросту іпотечного портфелю OTP Bank знаходиться на п’ятому місці.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 16 Травня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×