OTP Bank надав суднобудівному заводу «Залів» кредитні лінії на суму 11,41 млн. євро

 

13 травня в приміщенні Головного офісу OTP Bank (вул. Жилянська, 43) відбулася урочиста церемонія підписання угод про надання банківських гарантій та кредитних ліній між OTP Bank і суднобудівним заводом В«ЗалівВ» (м. Керч). У заході взяли участь голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, голова Наглядової Ради ВАТ «Суднобудівний завод «Залів» Микола Кузьменко, фінансовий директор ВАТ «Суднобудівний завод «Залів» Андрій Захарчук.

Кредитні лінії надаються у рамках нового затвердженого передекспортного ліміту фінансування терміном до 34 місяців, а їхня загальна сума становить 11,41 млн. євро. OTP Bank фінансуватиме будівництво заводом «Залів» на власній верфі двох корпусів суден проекту Combifreighter 7200, що створюватимуться на замовлення голландської компанії B.V. Scheepswerf Damen Bergum. Фінансування надаватиметься у виді гарантій повернення авансових платежів на користь B.V. Scheepswerf Damen Bergum, а також кредитних коштів, що будуть використані для покриття витрат заводу, пов’язаних із будівництвом корпусів суден.

Співробітництво між OTP Bank і ВАТ «Суднобудівний завод «Залів» розпочалося ще у 2005 році. Загальна сума лімітів фінансування, встановлених банком для підприємства протягом цього періоду, дорівнює 67,43 млн. євро. Усі ліміти спрямовуються на фінансування будівництва корпусів суден на замовлення іноземних компаній. ЗАТ

«ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 13 Травня 2008