Кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні перевищив 500 млн. грн.

 

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні наразі становить 502,6 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, уже перевищують 93,7 млн. грн., фізичним особам - 262,3 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 146,6 млн. грн.

Вінницьку філію OTP Bank було створено у жовтні 2005 року. За цей короткий проміжок часу їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п’ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. У 2007 році філія стала переможцем у номінації В«Найкращий іноземний банкВ» конкурсу «Народний бренд», що проводила медіа-корпорація RIA. Переможців визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці та представництво у м. Бершаді.

ЗАТ «ОТП Банк»В В вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 8 Травня 2008