Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Кримському регіоні перевищив 500 млн. грн.

 

Сукупний кредитний портфель OTP Bank в Автономній Республіці Крим досяг 508 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, становлять 206 млн. грн., фізичним особам - 212 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 90 млн. грн.

Симферопольська філія OTP Bank розпочала свою операційну діяльність у лютому 2006 року. За розмірами активів вона належить до першої десятки банківських установ Криму, а її питома вага на місцевому фінансовому ринку становить понад 3,6%. Філія активно співпрацює з усіма провідними бізнес-структурами регіону в таких галузях як дистрибуція, торгівля паливо-мастильними матеріалами, виробництво обладнання для підприємств громадського харчування, тощо.

Наразі OTP Bank представлений у Криму також відділеннями В«ШполянськеВ» у м. Сімферополі, «Севастопольське» та «Центральне» у м. Севастополі. Загальна клієнтська база установ банку в цьому регіоні нараховує близько 4 тисяч осіб.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 7 Травня 2008