Розпочав роботу офіційний веб-сайт компанії з управління активами «ОТП Капітал»

 

Розпочав роботу офіційний веб-сайт компанії з управління активами В«ОТП КапіталВ» - www.otpcapital.com.ua. На сайті представлена вичерпна інформація про саму компанію, зокрема дані про її засновників і керівництво, а також опис і результати діяльності трьох інвестиційних фондів, активами яких управляє «ОТП Капітал»:

Звіти з показниками діяльності фондів та інвестиційний огляд оновлюються на сайті щомісяця. Для відвідувачів, які роблять перші кроки в інвестуванні, на сайті відкрито розділ «Довідник інвестора». Сайт представлено в трьох мовних версіях – українській, російській і англійській.

Компанію з управління активами «ОТП Капітал» було створено 26 липня минулого року. Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України компанія отримала 28 вересня (номер ліцензії - 362496). Компанія є членом саморегульованої організації «Українська асоціація інвестиційного бізнесу», що об’єднує вітчизняні компанії з управління активами, а також частиною універсальної фінансової групи OTP Group. Акціонерами компанії виступають українське ЗАТ «ОТП Банк» і угорський OTP Fund Management. До основних напрямів діяльності компанії відносяться створення інвестиційних фондів і професійне управління їхніми активами з метою забезпечення максимального рівня доходності. «ОТП Капітал» фокусується на роботі як з фізичними особами, так і з інституційними інвесторами - страховими компаніями, іноземними портфельними інвесторами.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 7 Травня 2008