Відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank

 

24 квітня відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank, у ході яких було затверджено річні результати діяльності банку, звіти та висновки Ревізійної комісії, звіт зовнішнього аудитора, а також прийнято рішення розподілити частину прибутку за 2007 рік і направити 5% від його розміру на формування резервного фонду банку. Крім того, відбулися зміни у складі Спостережної ради: замість вибувших Петера Форрай та Габріели Балог членами Спостережної ради було призначено Іштвана Добоша та Норберта Кашшаі.

Таким чином, до складу Спостережної ради ЗАТ В«ОТП БанкВ» наразі входять: Пал Ковач (старший управляючий директор, Директорат комерційного банкінгу, OTP Bank Plc.), Ласло Вагі (управляючий директор, OTP Bank Plc.), Дора Лоштайнер (директор, ліквідність і ринки капіталів, OTP Bank Plc.), Золтан Денч (юридичне управління, OTP Bank Plc.), Іштван Дабош і Норберт Кашшаі.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 25 Квітня 2008