OTP Bank впровадив нову послугу - швидкі міжнародні перекази OTP Express

 

OTP Bank пропонує нову послугу - швидкі міжнародні валютні перекази OTP Express, що дозволяє клієнтам оперативно й зручно здійснювати платежі в євро, доларах США та угорських форинтах в мережі банків OTP Group.

Вихідні перекази OTP Express приймаються до 11:00 і зараховуються на рахунок контрагента (одержувача переказу) в день відправки. Вихідні платежі OTP Express, що приймаються банком після 11:00, зараховуються банком-кореспондентом на рахунок контрагента через два робочих дні за умови отримання відповідного платіжного документу до 15:00. Для користування цією послугою клієнту не потрібно підписувати з банком додатковий договір. Крім того, перекази OTP Express на 20% дешевші за стандартні перекази в іноземній валюті.

Банківська комісія за вихідні валютні платежі з поточного рахунку OTP Express становить 0,08% від суми переказу, за зарахування коштів на поточний рахунок при отриманні переказу в OTP Bank - 1% від суми переказу.

Валютні перекази проводяться між банками OTP Group, розташованими в Угорщині (OTP Bank Plc.), Румунії (OTP Bank Romania S.A.), Сербії (OTP Banka Srbija a.d.), Хорватії (OTP Banka Hrvatska d.d.), Болгарії (DSK Bank Plc.), Чорногорії (Crnogorska komercijalna banka A.D.), Словаччини (OTP Banka Slovensko a.s.) й Росії (OTP Bank). Перекази можна здійснювати як з України до будь-якої з цих фінустанов, так і в зворотному напрямку в усіх відділеннях банку.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 23 Квітня 2008