OTP Bank впровадив нову послугу - швидкі міжнародні перекази OTP Express

 

OTP Bank пропонує нову послугу - швидкі міжнародні валютні перекази OTP Express, що дозволяє клієнтам оперативно й зручно здійснювати платежі в євро, доларах США та угорських форинтах в мережі банків OTP Group.

Вихідні перекази OTP Express приймаються до 11:00 і зараховуються на рахунок контрагента (одержувача переказу) в день відправки. Вихідні платежі OTP Express, що приймаються банком після 11:00, зараховуються банком-кореспондентом на рахунок контрагента через два робочих дні за умови отримання відповідного платіжного документу до 15:00. Для користування цією послугою клієнту не потрібно підписувати з банком додатковий договір. Крім того, перекази OTP Express на 20% дешевші за стандартні перекази в іноземній валюті.

Банківська комісія за вихідні валютні платежі з поточного рахунку OTP Express становить 0,08% від суми переказу, за зарахування коштів на поточний рахунок при отриманні переказу в OTP Bank - 1% від суми переказу.

Валютні перекази проводяться між банками OTP Group, розташованими в Угорщині (OTP Bank Plc.), Румунії (OTP Bank Romania S.A.), Сербії (OTP Banka Srbija a.d.), Хорватії (OTP Banka Hrvatska d.d.), Болгарії (DSK Bank Plc.), Чорногорії (Crnogorska komercijalna banka A.D.), Словаччини (OTP Banka Slovensko a.s.) й Росії (OTP Bank). Перекази можна здійснювати як з України до будь-якої з цих фінустанов, так і в зворотному напрямку в усіх відділеннях банку.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 23 Квітня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×