OTP Bank виступив головним фінансовим партнером Форуму малого бізнесу

 

OTP Bank виступив головним фінансовим партнером Форуму малого бізнесу, що відбувся в місті Рівному. Під час заходу близько ста представників малого підприємництва з різних регіонів України мали можливість обмінятися власним досвідом роботи, отримати цінні поради експертів, взяти участь в інтелектуальній грі В«Модель розвитку бізнесуВ».

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для суб’єктів малого та середнього бізнесу. З початку поточного року кредитний портфель клієнтів МСБ банку збільшився на третину й наразі вже перевищує 2,5 млрд. грн. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягти таких високих результатів банк спромігся завдяки впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, а також шляхом налагодження ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. «Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розуміння», - підкреслює Дмитро Білецький.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 23 Квітня 2008