OTP Bank визнано одним з найпрофесійніших банків України

 

OTP Bank посів друге місце у номінації В«Самий професійний банкВ» 10-го ювілейного фінансового рейтингу відомої української газети «Бізнес». Ця нагорода є черговим свідченням високого авторитету, поваги та довіри, якими користується банк серед найвпливовіших спеціалістів і аналітиків вітчизняного банківського сектору. Нагадаємо, що в минулорічному рейтингу видання OTP Bank посів у даній номінації третє місце.

За словами голови Правління банку Дмитра Зінкова, покращити свої позиції у рейтингу найпрофесійніших фінансових інститутів країни OTP Bank спромігся завдяки впровадженню новітніх європейських технологій обслуговування клієнтів, суттєвому вдосконаленню внутрішніх банківських операційних процесів, а також ефективній праці висококваліфікованого персоналу.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 21 Квітня 2008