Провідні фінансисти України назвали Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова кращим банкіром 2007 року

 

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу популярного українського щотижневика В«БізнесВ» - «Банкір року». Даний рейтинг було сформовано шляхом анонімного опитування, що проводилося виданням серед керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни.

«Учасники ринку відзначили пана Зінкова цілком справедливо. Усього за рік йому вдалося збільшити роздрібну мережу банка втричі - до 120 відділень, зберігши при цьому високу динаміку росту основних показників фінустанови», - зазначає газета «Бізнес». За словами Дмитра Зінкова, ця нагорода є визнанням високоефективної роботи всього персоналу банка й особливо - нашої сильної команди менеджерів.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 21 Квітня 2008