OTP Bank отримав субординований кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку

 

OTP Bank отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) субординований кредит у розмірі 65 млн. доларів США терміном на 10 років, що свідчить про незмінно високий рівень довіри до нашого фінансового інституту з боку ЄБРР.

Отримані кошти OTP Bank має намір інвестувати у збільшення обсягів кредитування малого та середнього бізнесу, а також у подальший розвиток своєї мережі філій: планується, що до 2010 року вона нараховуватиме близько 340 точок продажів.

Даний проект є черговим прикладом продуктивної співпраці між ЄБРР і OTP Group у східноєвропейському регіоні, що реалізується шляхом укладання значної кількості різноманітних трансакцій, першу з яких було підписано ще у 1996 році.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 21 Квітня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×