Хмельницьке регіональне відділення OTP Bank створило Алею Великих Українців

 

За фінансової й організаційної підтримки регіонального відділення OTP Bank у м. Хмельницькому на території ботанічного саду Хмельницького національного університету закладено алею цінних екзотичних дерев магнолій на честь десяти наших великих співвітчизників, визначених за результатами всенародного голосування у рамках проекту В«Великі УкраїнціВ». Організаторами акції виступили також Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області й Хмельницький національний університет за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради та Хмельницької міської ради. Під часу заходу на новоствореній Алеї Великих Українців було встановлено меморіальну дошку.

Як відомо, OTP Bank, який позиціонує себе як соціально орієнтовану структуру національного масштабу, що сповідує фундаментальні морально-етичні цінності, виступає генеральним спонсором відомого телевізійного проекту «Великі Українці». Як зазначає голова Правління банку Дмитро Зінков, рівень розвитку держави визначається не тільки економічними й політичними факторами, але також духовним та інтелектуальним надбанням народу, що уособлюють видатні діячі минулого. «Беручи участь у таких проектах як «Великі Українці», OTP Bank тим самим активно сприяє подальшій інтеграції України до світового культурного простору, формуванню та становленню в нашій країні відповідального громадянського суспільства», - підкреслює Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 21 Квітня 2008