Визначено перших переможців загальнонаціональної акції «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank»

 

Визначено перших переможців загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів В«Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP BankВ». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 1 квітня цього року, щасливою володаркою головного призу стала Напраснікова Ольга Петрівна з міста Вінниці. Переможцем розіграшу від 8 квітня визначено Старанова Олександра Олексійовича (м. Київ), від 15 квітня - Романець Феодосію Михайлівну (м. Львів).

Нагадаємо, що за умовами акції «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank», кожний клієнт, який у період з 24 березня по 1 червня 2008 року розмістить у будь-якій установі ЗАТ «ОТП Банк» строковий депозит на термін не менше 3 місяців, матиме можливість виграти 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступає долар США, євро або гривня.

Визначення переможця проходитиме щотижня за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів, 7-м – за розміром кредитного портфелю та 3-ім за фінансовим результатом. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 15 Квітня 2008