OTP Bank зменшив мінімальну суму кредиту на купівлю автомобіля без авансового платежу

 

OTP Bank зменшив для фізичних осіб мінімальну суму кредиту на купівлю автомобіля без авансового платежу з 15 тисяч до 10 тисяч доларів США (або еквівалент в іншій валюті). Таким чином, клієнти банку мають можливість отримати кредит без початкового внеску на придбання автомобілів більш широкого модельного ряду.

Сам кредит надається терміном до шести років, що дозволяє клієнту уникнути високих фінансових навантажень, а його максимальний розмір дорівнює 100 тис. доларів США (або еквівалент в іншій валюті). Відсоткові ставки за ним становлять 13,99% річних у доларах США та євро, 11,99% - у швейцарських франках і 17,99% - у гривнях. Одноразова комісія за надання кредиту - 2% від його суми, при цьому вона може бути сплачена за рахунок позики. Водночас банк не вимагає додаткової застави: забезпеченням кредиту виступає автомобіль, що придбається.

Наразі портфель автокредитування OTP Bank перевищує 1,8 млрд. грн. З початку поточного року наша фінансова установа видала вже близько 3,4 тис. автокредитів. Банк пропонує клієнтам чотири програми автокредитування: кредити з початковим внеском, без авансового платежу, з відстрочкою погашення й на купівлю автомобіля, що був у використанні.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 15 Квітня 2008