OTP Bank пропонує нову послугу – споживчий кредит на купівлю автомобіля, бувшого у використанні

 

OTP Bank пропонує нову послугу для приватних клієнтів - споживчий кредит на купівлю автомобіля, бувшого у використанні.

Кредит надається на купівлю автомобіля іноземних марок, при цьому початковий внесок становить не менше 30% від вартості автомобіля до 30 тис. євро або не менше 50% від вартості автомобіля від 30 тис. євро.

Позичальник має можливість оформити кредит у національній валюті, доларах США, євро та швейцарських франках, при цьому відсоткові ставки встановлені на рівні 16,99% річних у гривні, 12,99% - в доларах США і євро та 10,99% - в швейцарських франках.

OTP Bank пропонує максимальний на ринку термін кредитування – до 6-ти років, що дозволяє позичальнику скористатися кредитом з мінімальним щомісячним платежем. При цьому OTP Bank не стягує щомісячні комісії, а одноразова комісія за обслуговування дорівнює 2% від суми кредиту і може бути включена в тіло кредиту.

Забезпеченням кредиту виступає автомобіль, що придбається.

В OTP Bank клієнт має можливість отримати попереднє рішення про розмір кредиту до моменту вибору автомобіля.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів та 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 9 Квітня 2008