З нагоди десятиріччя з дня свого заснування OTP Bank проводить нову акцію по строкових депозитах для фізичних осіб

 

OTP Bank проводить нову національну акцію - В«Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP BankВ». За її умовами, кожний клієнт, який у період з 24 березня по 1 червня 2008 року розмістить у будь-якій установі ЗАТ «ОТП Банк» строковий депозит на термін не менше 3 місяців, матиме можливість виграти 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступає долар США, євро або гривня.

Визначення переможця проходитиме щотижня за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів, 7-м – за розміром кредитного портфелю та 3-ім за фінансовим результатом. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 2 Квітня 2008