OTP Bank розпочав продаж кредитних карток Visa через свій корпоративний сайт

 

OTP Bank розпочав продаж кредитних карток міжнародної платіжної системи Visa через свій корпоративний сайт. Початковий кредитний ліміт на картці становить 1 тис. грн. Надалі клієнт матиме можливість збільшити його до розміру трьох середньомісячних заробітних плат (максимальна сума - 75 тис. грн.), надавши довідку з місця роботи про доходи за останні 6 місяців.

Детальніша інформація про кредитні картки міжнародної платіжної системи Visa, а також форма заяви на отримання кредитної картки on-line містяться на офіційному сайті OTP Bank.

В Картки міжнародної платіжної системи Visa, емітовані OTP Bank, є надійним та зручним засобом розрахунків за товари і послуги та отримання готівки в Україні та за її межами.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів та 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 4 Квітня 2008