OTP Bank отримав свій перший рейтинг від міжнародної рейтингової агенції Moody’s Investor Service

 

25 березня 2008 року агентство Moody’s Investor Service, Inc. оголосило про присвоєння ЗАТ В«ОТП БанкВ» рейтингу фінансової стійкості «D» зі стабільним прогнозом. В той же час банк отримав глобальний рейтинг зобов’язань в національній валюті «Baa2/Prime2», рейтинг зобов’язань в іноземній валюті «B2 (позитивний прогноз)/Not Prime» та рейтинг за національною шкалою «Aaa.ua».

Як повідомило агентство Moody’s, рейтинг «D», наданий OTP Bank, відображає передові процеси з управління ризиками, розгалужену мережу філій, позицію банка в десятці найбільших банків Україні, з ринковою часткою 2% - 4% за всіма ключовими показниками, диверсифікацію кредитного портфелю між корпоративним та роздрібним сегментами, визнання бренду, як одного з лідерів дочірніх іноземних банків в Україні, а також стабільний фінансовий стан.

“OTP Bank історично є одним з провідних фінансових інститутів серед українських банків, зі 100% іноземним капіталом, що допомогло досягти високого рівня організації процесів в умовах українського бізнесу ”, пояснює Роман Півень, провідний аналітик Moody’s для OTP Bank.

Також він зазначив, що акціонер банку, розглядаючи український ринок як пріоритетний, підтримує дочірній банк регулярним збільшенням капіталу, надаючи йому можливість випереджати ринковий зріст, з відносно низькими витратами, а також забезпечувати банк стабільним фінансуванням. Досвідчена команда керівників банку, що складається з місцевих професіоналів, слугувала позитивним фактором оцінки.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів, 7-м – за розміром кредитного портфелю. Нині банк обслуговує понад 200 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 103 відділення і 37 представництв.

Опубліковано: 1 Квітня 2008