ОТП Банк удостоївся нагороди Visa за кращий преміальний ко-бренд

 

29 січня 2015 року відбувся банківський форум «Новітня Україна» («Brand New Ukraine»), організований компанією Visa. У ході форуму обговорювалися актуальні питання ситуації на банківському ринку, а також були названі кращі банки-партнери Visa, що досягли найзначніших успіхів у певних напрямках.

ОТП Банк удостоївся нагороди Visa за кращий преміальний ко-бренд

ОТП Банк удостоївся нагороди Visa як Кращий Банк в категорії «Преміальний ко-бренд для вишуканих жінок» за запуск преміальної ко-бренд картки «ELLE Platinum».

«Український OTP Bank протягом вже декількох років успішно застосовує і розвиває ко-брендові проекти для різних цільових категорій клієнтів. Наприкінці 2014 року, ряд наших ко-бренд карток з МАУ, Shell і МТС, які вже завоювали популярність серед користувачів, поповнила преміальна картка «ELLE Platinum». Це дійсно особлива картка, і ми раді, що переваги цього продукту по достоїнству оцінили і наші партнери - компанія Visa», - прокоментував нагороду Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в грудні 2014 року ОТП Банк презентував розроблену на базі платіжної системи Visa International спільно з міжнародним глянцевим журналом про моду ELLE Україна дебетно-кредитну ко-бренд картку ELLE Platinum. Крім преміальних умов обслуговування в банку, ELLE Platinum надає своїм власницям доступ до унікальних програмами знижок і переваг від партнерів Visa і ELLE Україна.

Так, глянцевий журнал Elle винагороджує власниць картки знижками на нові колекції і ексклюзивними пропозиціями світових брендів; електронною підпискою на журнал ELLE; щомісячними розіграшами запрошень на вечірки ELLE та іншими подарунками. А платіжна система Visa дає власниці ELLE Platinum доступ до програми знижок та привілеїв, можливість робити покупки та отримувати послуги за спеціальними цінами в Chic Outlet Shopping®, Hollywood Beauty and Style Cente, Ferrari Store і безліч інших пропозицій.

У свою чергу, ОТП Банк забезпечує комфорт банківського обслуговування на преміальних умовах, які, серед іншого, включають послуги персонального менеджера, цілодобовий консьєрж-сервіс, а також оформлення картки Priority Pass з доступом до VIP-залів очікування в більш ніж 600 аеропортах по всьому світу.

Детальніше про переваги і характеристики ко-бренд карток ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку, або зателефонувавши до Довідкового центру ОТП Банку за номером 044 495 05 25.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 3 Лютого 2015