ОТП Банк став лідером за приростом гривневих депозитів населення в 2014 році

 

За підсумками 2014 року портфель депозитів населення в національній валюті в АТ «ОТП Банк» збільшився на 825 млн грн (джерело - видання Finbalance з посиланням на дані НБУ). Отримана позитивна динаміка депозитного портфеля за рік (+38,4%) дозволила ОТП Банку посісти міцні лідерські позиції на тлі відтоку депозитів у більшості гравців ринку.

«Отримані нами результати за приростом депозитів від населення краще будь-якого рейтингу доводять реальну надійність ОТП Банку. Закладені в нашу бізнес-модель елементи - європейський капітал, зважена кредитна політика, орієнтація на потреби клієнтів і професійна команда у відділеннях - слугують міцною основою для ефективної роботи банку в будь-яких умовах, що, безсумнівно, забезпечує довіру з боку клієнтів», - прокоментував динаміку депозитного портфеля Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, за підсумками чотирьох кварталів 2014 року ОТП Банку вдалося істотно наростити також і кредитний портфель - на 551 млн грн до 16 млрд грн, майже на 2 млрд грн перевищивши показник аналогічного періоду 2013 року (14,1 млрд грн). Активи ОТП Банку за підсумками 4-го кварталу 2014 року склали 21,5 млрд грн. Регулятивний капітал Банку склав 2,6 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник поточної ліквідності склав 63,37%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

У грудні 2014 року Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «ОТП Банк» на рівні uaA + зі стабільним прогнозом. Надійність і стабільність ОТП Банку також були засвідчені рейтингами інших агентств і видань (РА «Стандарт-Рейтинг», Мінфін, Forbes Україна, Новий час, Власний рахунок та ін.).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 11 Лютого 2015