ОТП Банк підтвердив високу життєздатність у рейтингу Forbes

 

Видання «Forbes Україна» склало щорічний Рейтинг життєздатності банків-2015. На підставі оцінки даних фінансової звітності банків станом на 1 січня 2015 року, ОТП Банк посів шосту позицію з показником «життєздатності» «В».

Forbes оцінював банки, що входять до групи найбільших і великих за класифікацією НБУ, за винятком установ з тимчасовою адміністрацією.

Для оцінки використовувалися такі показники, розраховані на підставі даних за 2014 рік: відповідність статутного капіталу активам, якість кредитного портфеля, підтримка і ризики власників, ефективність діяльності банку, ліквідність, а також безперебійність виплат та системне значення банку.

«Мені приємно відзначити, що ОТП Банк став одним із двох великих банків у першій шістці цього рейтингу. Але ще більше я радий тому, що цей рейтинг став відображенням значного притоку вкладів як від населення, так і компаній, якого удостоївся наш банк у 2014 році», - зазначив голова правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.

Знаково, що верхівку рейтингу склали банки з іноземним капіталом, включаючи ОТП Банк. На думку аналітиків, істотний рівень підтримки з боку західних материнських холдингів дозволив цим банкам досягти високих показників ліквідності, рентабельності та інших індикаторів стійкості.

Нагадаємо, за підсумками 2014 року притік гривневих депозитів населення в ОТП Банку склав 825 млн грн (+ 38,4%), що дозволило Банку стати лідером депозитного ринку на тлі відтоку вкладів по системі. Крім того, в 2014 році ОТП Банку вдалося істотно наростити також і загальний кредитний портфель - на 551 млн грн до 16 млрд грн, майже на 2 млрд грн перевищивши показник аналогічного періоду 2013 року (14,1 млрд грн).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 12 Лютого 2015