В ОТП Банку в 4 кварталі 2014 року притік вкладів підприємств склав майже 20%

 

В 4-му кварталі 2014 року портфель гривневих депозитів корпоративних клієнтів в АТ «ОТП Банк» збільшився на 637,3 млн грн (пише видання Finbalance на підставі даних НБУ). Динаміка депозитного портфеля підприємств у національній валюті за квартал склала +19,7%, що істотно виділяє ОТП Банк на тлі несприятливих тенденцій на банківському ринку.

«ОТП Банк як і раніше залишається одним із найбільш стабільних банків на ринку України з бездоганною репутацією і високим рівнем ліквідності. Виходячи зі зростаючого попиту на наші послуги з боку нових корпоративних клієнтів, ми плануємо в 2015 році подальше розширення клієнтської бази і, як наслідок, забезпечення стабільного приросту залишків на рахунках. Зворотною стороною збільшення пасивів буде збереження обсягів кредитного портфеля – ми продовжимо видавати нові гроші стійким позичальникам, підтримуючи таким чином національну економіку», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в 2014 році в корпоративному бізнесі ОТП Банку залучено у двічі більше клієнтів порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 19 Лютого 2015