Визначено переможців Акції «Заправляйте своє авто» від Shell і ОТП Банку

 

Підбито підсумки Акції «Заправляйте своє авто» для власників ко-бренд картки «Shell - OTP Bank». За результатами розіграшу призів трьох етапів акції, щасливими володарями гарантованих подарунків – талонів на 10 літрів бензину Shell V-Power Nitro+ – стали 288 учасників акції. Також в результаті розіграшу Головного Призу серед усіх учасників, які виконали умови Акції, стало відомо ім'я власника 100 літрів пального Shell V-Power Nitro+. Переможницею стала Оксана Бондарева з Одеси.

Нагадаємо, в період з 21 жовтня 2014 року по 21 січня 2015 року ОТП Банк надав всім власникам платіжної картки «Shell - OTP Bank», а також всім бажаючим її оформити, можливість отримати гарантований подарунок та взяти участь у розіграші головного призу в рамках акції «Заправляйте своє авто».

Акція проводилася у три етапи, за підсумками кожного з яких були визначені переможці, а по її завершенні серед усіх учасників, які виконали умови Акції, а також за весь період Акції розрахувалися у торговій мережі на загальну суму 20 000 грн і більше, відбувся розіграш Головного Призу - 100 літрів бензину Shell V-Power Nitro+.

На даний момент ОТП Банк пропонує власникам ко-брендових карток «Shell - OTP Bank» такі додаткові переваги та сервіси:

  • безкоштовне користування класичною карткою MasterCard класу World протягом першого року після оформлення;
  • додатковий дохід у вигляді 4,5% річних, що нараховуються Банком на залишок грошових коштів на картковому рахунку;
  • накопичення SMART-балів, а також їх обмін на подарунки мережі АЗС Shell.

Ми вітаємо переможців Акції та бажаємо отримувати максимум переваг, користуючись послугами і сервісами ОТП Банку та партнерів.

Більш детальну інформацію про карткові продукти ОТП Банку можна отримати на сайті банку або за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку 044 490 05 26.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 25 Лютого 2015