ОТП Банк візьме участь у «Міжнародних контактних днях»

 

26 березня 2015 року за ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати в рамках «Міжнародних контактних днів» в Ужгороді відбудеться зустріч представників бізнес-кіл. Будучи активним учасником суспільно-економічного життя регіону, ОТП Банк також запрошений до зустрічі.

З метою досягнення домовленостей про міжнародну співпрацю, укладання контрактів з реалізації та придбання продукції, а також налагодження спільного виробництва, традиційно, до зустрічі в рамках «Міжнародних контактних днів» запрошуються представники ділових кіл країн-партнерів відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції та Італії.

Задля всебічного висвітлення поточної ситуації на банківському ринку України в цілому та актуалізації даних щодо банківської діяльності в регіоні, виступити в якості експерта на даному заході запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину.

Тематичним напрямком цьогорічного заходу є лісозаготівля та деревообробка. Таким чином, під час зустрічі учасники матимуть можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції в галузі деревообробного обладнання та технологій, виготовлення виробів з деревини, меблевої фурнітури тощо.

Демонструючи надійну та стабільну роботу, що неодноразово підтверджувалася престижними рейтингами та відзначалася найвищими нагородами, ОТП Банк прагне долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 11 Березня 2015