ОТП Капітал виступив інформаційним партнером студентської конференції FinCo від AIESEC

 

28-29 березня 2015 року за ініціативи міжнародної студентської організації AIESEC та за інформаційної підтримки компанії з управління активами «ОТП Капітал» у Києві відбулася студентська фінансова конференція «FinCo 2015».

«FinCo 2015» – це дводенна конференція, що надає можливість талановитим студентам та нещодавнім випускникам отримати знання про найновіші тенденції у галузі фінансів, поспілкуватися з експертами ринку капіталу та представниками провідних компаній.

Проект покликаний поглибити знання та удосконалити практичні навички учасників конференції із можливістю подальшого застосування отриманих знань у професійній діяльності.

Компанію «ОТП Капітал» представив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів. Він розповів учасникам про еволюцію та стан пенсійних систем в різних країнах світу, поточні проблеми української пенсійної системи та перспективи її реформування, а також про переваги недержавного пенсійного забезпечення.

У 2014 році КУА «ОТП Капітал» спільно з іншими учасниками ринку, за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, в рамках ініціативи з розвитку фінансової грамотності серед молоді провели студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє», що передбачав розробку актуальної для України моделі фінансового планування для фізичних осіб на основі європейської практики та українських реалій. В конкурсі взяли участь 15 студентських команд та 9 індивідуальних учасників.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2014 р. складають 172,99 млн. грн.

Опубліковано: 1 Квітня 2015