Пакет послуг Private Banking «Elite» від ОТП Банку - новий виток еволюції преміального сервісу

 

Активно розвиваючи пріоритетний бізнес-напрям Private Banking в рамках нової іміджевої концепції, що до найдрібніших деталей враховує всі потреби клієнтів, ОТП Банк розробив преміальний пакет послуг Private Banking «Elite».

Пакет «Elite» – преміальний пакет послуг, який включає ексклюзивну картку необмежених можливостей World Elite MasterCard, що забезпечує клієнтам всі переваги мультивалютності завдяки відкриттю трьох карток – у гривні, доларах США та євро, преміальні банківські послуги та відкриває перед клієнтами такі можливості, як цілодобовий MasterCard Консьєрж найвищого рівня Elite, а також доступ до бізнес-залів MasterCard Lounge та зали офіційних делегацій в аеропорту Бориспіль.

Для забезпечення фінансової та особистої захищеності клієнтів в пакет «Elite» включені страхові послуги для подорожуючих за кордон та програми страхування фінансових ризиків. Також перед клієнтами відкриваються додаткові сервіси та програми привілеїв від компанії MasterCard та більш ніж 70 партнерів банку в Україні і 40 по всьому світі.

«Це черговий крок у напрямку вдосконалення і розширення продуктово-сервісної моделі Private Banking ОТП Банку з надання комплексу ексклюзивних продуктів і послуг та забезпечення індивідуального підходу в роботі з кожним клієнтом. Пропонуючи новий пакет «Elite», ми добре знаємо, хто наш клієнт та чого він очікує від банку, і прагнемо стати для нього незамінним партнером, який надасть повний комплекс фінансових послуг наряду з цілодобовою підтримкою у вирішенні буденних питань та високий рівень сервісу по всьому світу», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямів Private Banking & Premium Banking ОТП Банку.

Детальніше про послуги Private Banking можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 2 Квітня 2015