В ОТП Банку в 1 кварталі 2015 року притік вкладів підприємств склав майже 26%

 

За підсумками 1-го кварталу 2015 року портфель гривневих депозитів корпоративних клієнтів в АТ «ОТП Банк» збільшився на 992,7 млн грн. Таким чином, динаміка депозитного портфеля підприємств у національній валюті за квартал склала +25,7%, що є вагомим позитивним показником на фоні несприятливих тенденцій на банківському ринку.

Як пояснив Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», «зростання обсягу гривневих вкладів юридичних осіб в ОТП Банку в першому кварталі значною мірою зумовлено рішенням багатьох підприємств перевести розрахунково-касове обслуговування із інших банків до більш надійного ОТП Банку зі 100%-им європейським капіталом. Додатковим чинником стали вигідні умови зберігання тимчасово вільних коштів, які разом із стабільним здійсненням поточних платежів суттєво посилили позиції ОТП Банку серед конкурентів».

Нагадаємо, у 1-му кварталі 2015 року обсяг коштів юридичних осіб в ОТП Банку збільшився на 1,9 млрд грн до 8,2 млрд грн. За загальним депозитним портфелем ОТП Банку у січні – березні 2015 року зафіксовано значний приріст на 2,6 млрд грн до 16,6 млрд грн.

Активи ОТП Банку за підсумками 1-го кварталу 2015 року склали 24,1 млрд грн. Показник поточної ліквідності Банку склав 59,83%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 6 Травня 2015