Депозит новий в ОТП Банку в Ужгороді відкрий – подарунок буде твій!

 

З 22 червня 2015 року регіональне відділення ОТП Банку в м.Ужгород спільно із партнерами - національною мережею декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» та мережею піцерій «Chili pizza» – пропонує клієнтам скористатися спеціальною пропозицією «Депозит новий відкрий – подарунок буде твій!».

За умовами пропозиції, у період з 22.06.2015 по 22.07.2015 року кожний клієнт ОТП Банку при оформленні депозиту «Прогресивний» у відділенні банку в місті Ужгород за адресою вул. Минайська, 24, окрім вигідних умов та європейської надійності розміщення коштів, отримає гарантовані призи від партнерів – бонусні картки мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» та мережі піцерій «Chili pizza». А по закінченні спеціальної пропозиції кожен держатель депозиту «Прогресивний» від ОТП Банку візьме участь у розіграші головного призу – подарункового сертифікату номіналом 500 грн від мережі піцерій «Chili pizza».

«Ми сподіваємось, що наша спеціальна пропозиція зацікавить мешканців міста Ужгород. Адже, запроваджуючи її, ми не тільки подбали про надійне збереження та примноження коштів наших клієнтів, а й пропонуємо раціоналізувати й інші сфери повсякденного життя», - відзначив Сергій Федина, керуючий регіональним відділенням АТ «ОТП Банк» в м.Ужгород.

Строковий депозит зі зростаючою відсотковою ставкою та щомісячною сплатою відсотків «Прогресивний» розроблено у відповідності до об‘єктивних очікувань і потреб вкладників в умовах підвищеної невпевненості, адже цей продукт призначений для гарантованого збереження коштів і отримання щомісячного зростаючого доходу у вигляді відсотків. Укладаючи договір банківського вкладу у гривнях на термін 90 днів (3 періоди по 30 днів з автоматичним перерозміщенням), щомісячно (в кінці кожного 30-денного періоду) відсотки за вкладом зараховуються на поточний рахунок клієнта в ОТП Банку, який відкривається безкоштовно. Протягом дії договору відсоткова ставка за депозитом «Прогресивний» зростає при перерозміщенні коштів на наступний період.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Національна мережа декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» – один з лідерів на ринку вітчизняного рітейлу в форматі Home Improvement і DIY. Заснована на початку 2000 року, компанія «Нова Лінія» пропонує повний спектр якісних товарів для будівництва, ремонту, декору та облаштування свого будинку. Перелік додаткових послуг, які пропонує «Нова Лінія», порадує найвибагливішого покупця: тонування фарб, оверлок, розпил деревини, доставка товару і безліч інших.

Мережа піцерій «Chili pizza» – об’єднує три заклади громадського харчування в м.Ужгород, здатні задовольнити найвибагливішого гурмана. Окрім традиційної італійської піци, меню ресторану пропонує своїм гостям страви японської, мексиканської та європейської кухні, а також вишукані пропозиції бару.  Піцерію «Chili pizza» завжди легко знайти, адже усі заклади розташовані у зручних куточках міста.

Опубліковано: 22 Червня 2015