ОТП Банк запровадив послугу замовлення виписки по картковим рахункам на e-mail

 

З метою покращення якості обслуговування клієнтів АТ «ОТП Банк» впровадив нову послугу – замовлення виписки по картковим рахункам на e-mail.

Відтепер клієнти можуть замовити виписку за своїм картковим рахунком за потрібний період, не відвідуючи відділення Банку. Для цього достатньо лише заповнити форму на сайті ОТП Банку.

Дана послуга надається клієнтам, які вказали свою адресу електронної пошти в анкетних даних при оформленні картки ОТП Банку. Якщо ж електронна адреса не зареєстрована в системах Банку, для отримання виписок через сайт клієнту необхідно звернутися до найближчого відділення ОТП Банку для написання заяви на оновлення контактних даних.

ОТП Банк налагодив процес оперативного надання виписки – відповідь на запит надається протягом 15-ти хвилин. Запити, отримані Банком до 17:00, опрацьовуються того ж дня. Запити, надіслані після 17:00, можуть бути оброблені на наступний робочий день.

«Дана послуга, хоч і не є чимось екстра-інноваційним, вочевидь слугує ще одним доказом нашої спрямованості на постійне вдосконалення сервісу. Ми прагнемо надати клієнту всі можливі інструменти та опції, щоб він міг здійснити більшість банківських операцій, не відвідуючи відділення банку. А якщо вже є необхідність візиту до відділення – то цей візит має бути максимально комфортним», - відзначив член правління АТ «ОТП Банк» Володимир Мудрий.

Нагадаємо, розвинена сервісна модель дистанційного банкінгу ОТП Банку включає, зокрема: систему Інтернет-банкінгу OTPdirekt і мобільний додаток SmartBank, SMS-банкінг, опцію погашення споживчих кредитів від OTP Bank в режимі онлайн за допомогою картки будь-якого банку, отримання інформації щодо стану карткового рахунку або споживчого кредиту та інформації щодо розміру мінімальних платежів за кредитними зобов’язаннями за допомогою SMS, онлайн перекази між картками, випущеними різними банками України, сервіс оплати послуг на сайті Банку (рахунки за квартиру, мобільний та міський телефони, Інтернет, кабельне телебачення) тощо.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 22 Червня 2015