«ОТП Подвійний+» розрахувався зі своїми клієнтами, перевищивши прогнозовану дохідність за рік

 

10 липня 2015 року фонд «ОТП Подвійний+» під управлінням компанії «ОТП Капітал» успішно розрахувався з усіма своїми клієнтами. Дохідність при розміщенні фонду прогнозувалася на рівні 23%, однак інвестиційні керуючі «ОТП Капітал» її перевищили – за рік середня дохідність склала 25,3%, що вище ставки за звичайним строковим депозитом в «ОТП Банку». Таким чином, завершився другий етап виплат по вкладу «Подвійний+», розміщення якого відбувалося у червні 2014 року.

Вклад «Подвійний+» передбачав розподілення коштів навпіл: половина – на 3-місячний депозит під 25% річних, друга – на 12 місяців у консервативний інвестиційний фонд зі стратегію збереження капіталу, що ґрунтувалася на використанні інструментів з фіксованою дохідністю (депозитів, державних облігації). Наразі компанія «ОТП Капітал» пропонує безстроковий фонд «ОТП Облігаційний» з подібною стратегією, що має цільову дохідність на рівні 22% річних при періоді інвестування від 1 місяця.

«Перевершення очікувань наших клієнтів вже стало для «ОТП Капітал» доброю традицією. Ми раді, що нам вдалося отримати дохідність, вищу за прогнозну, та заробити за рік для клієнтів більше, ніж вони могли отримати за звичайним депозитом», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.03.2015 р. складають 192,2 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 15 Липня 2015