Гнучке та безпечне управління фінансами компанії з новим сервісом від ОТП Банку

 

Постійний процес вдосконалення сервісної моделі ОТП Банку передбачає активний розвиток каналів обслуговування та розширення їхнього функціоналу. Зокрема, для підвищення швидкості обробки платежів та надання корпоративним клієнтам більшої автономності в управлінні фінансовими потоками, ОТП Банк впроваджує механізм автоматичного проведення платежів.

Відтепер обробка платіжних доручень юридичних осіб в національній валюті у системі дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» відбуватиметься без участі менеджера рахунку, що в свою чергу дозволить корпоративним клієнтам керувати фінансами свого бізнесу в потрібному їм ритмі. При цьому, як і раніше, координація та підтримка клієнтських операцій здійснюватиметься менеджером рахунку.

Найвищі стандарти безпеки нового сервісу забезпечуються перевіркою відповідності платіжного доручення усім вимогам законодавства в автоматичному режимі. В разі неможливості визначити відповідність автоматично, платіжне доручення переводиться у режим ручної обробки. Крім того, до кожної транзакції застосовується механізм виявлення потенційно шахрайських платежів.

При цьому, у разі виникнення необхідності в обробці платежів особливим чином – за запитом клієнта обробка платіжних доручень може бути тимчасово переведена у режим ручного моніторингу.

«Усі наші сервісні і продуктові пропозиції базуються на стратегії win-win. Таким чином, і клієнт, і банк отримують очевидні переваги від співпраці. В даному випадку, завдяки ще одному кроку в напрямку вдосконалення сервісу, разом з прискоренням швидкості проведення банківських операцій, клієнти отримають більшу незалежність від режиму роботи банку та людського фактору, а банк автоматизує процеси обслуговування клієнтів для подальшого удосконалення сервісу», - зазначила Ольга Байцар, начальник управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що, окрім спеціальних корпоративних тарифних пакетів, ОТП Банк послідовно пропонує клієнтам індивідуальний підхід у використанні широкого переліку додаткових продуктів і послуг, таких як нарахування відсотків на залишки коштів на поточних рахунках, різноманітні депозитні продукти, регулярні платежі, документарні операції і інші продукти, що дозволяють клієнтам ефективно і вигідно організувати управління коштами компаній.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 20 Липня 2015