Валютний інвестиційно-страховий продукт від КУА «ОТП Капітал» та СК «ТАС»

 

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» та страхова компанія «ТАС» запустили новий інвестиційний продукт «ТАС-Інвест Валютний», номінований у доларах США. Новий продукт є спеціальною версією страхової програми «ТАС-Інвест» та дозволяє клієнту інвестувати гривневі заощадження без обмежень у прив’язці до ринкового курсу долара США та розраховувати на дохід вищий, ніж за банківським депозитом, при цьому мати гарантію повернення вкладеного капіталу в доларовому еквіваленті – у разі зростання курсу долара заощадження клієнтів будуть пропорційно зростати. При цьому отриманий дохід не оподатковується, а збори, що є при купівлі іноземної валюти, відсутні.

«ТАС-Інвест Валютний» став продовженням співпраці компаній після успішного впровадження у 2013 році першого в Україні unit-linked продукту «ТАС-Інвест». Стратегія інвестиційно-страхового продукту передбачає формування портфеля з двох частин. Одна частина портфеля складається з інструментів з фіксованою дохідністю (ОВДП, депозити та банківські облігації) та забезпечує повернення коштів після закінчення строку дії договору. Друга частина портфеля вкладена в більш дохідні інструменти фондового ринку, активне управління якими дозволить отримати додатковий дохід. Ця частина буде поступово збільшуватися за рахунок доходу від інструментів з фіксованою дохідністю.

«Наші спільні зусилля з компанією «ТАС» дозволяють створювати інноваційні продукти для українського фінансового ринку. Гривнева версія продукту за перше півріччя принесла клієнтам 26,5% річних. Валютна версія також вже почала давати перші результати - 8,5% річних у доларі. Подібна дохідність у поєднанні із захистом від девальвації, страховою складовою та податковими пільгами дозволяють клієнтам отримати унікальний продукт», - говорить Тарас Єлейко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Компанія «ОТП Капітал» стала першою компанією з управління активами – членом Ліги страхових організацій України, її фахівці входять у фінансово-інвестиційний комітет Ліги. «ОТП Капітал» вважає співпрацю зі страховими компаніями пріоритетним напрямком розвитку бізнесу та має договори на управління активами з 4 компаніями.

Дізнатися більше про «ТАС-Інвест» та «ТАС-Інвест Валютний» можна за телефоном 0 800 500 117 або на сайті www.taslife.com.ua.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.06.2015 р. складають 189,5 млн. грн.

Страхова компанія «ТАС» працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої у 2000 році. СК «ТАС» стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу фінансово-інвестиційної групи, основним акціонером якої є Сергій Тігіпко.

Опубліковано: 24 Липня 2015