ОТП Банк розширює можливості бізнесу з послугою мобільного еквайрингу Pay-Me

 
ОТП Банк розширює можливості бізнесу з послугою мобільного еквайрингу Pay-Me

В ході безперервного розвитку каналів обслуговування та розширення їх функціоналу для подальшого вдосконалення банківського сервісу у вирішенні актуальних задач клієнтів ОТП Банк запроваджує послугу мобільного еквайрингу, що передбачає можливість зручного та безпечного здійснення фізичних розрахунків за допомогою платіжної картки і зручного та компактного терміналу.

Це стало можливим завдяки новому B2B рішенню на базі сервісу мобільного еквайрингу Pay-Me, що являє собою кардрідер, підключений до мобільного телефону через аудіо роз’єм і мобільний додаток та дозволяє будь-якому торгово-сервісному підприємству приймати платежі від клієнтів-власників платіжних карток практично в будь-якому місці і в будь-який час.

За своєю функціональністю MPOS термінал нічим не поступається стаціонарному, та завдяки своїй мобільності та доступності зчитувального пристрою, сервіс стане оптимальним рішенням для інтернет-магазинів, торгових, страхових і ріелторських компаній, кур'єрських служб і служб таксі, служб доставки, автосервісів, міні-готелів, а також для індивідуальних підприємців: нотаріусів, перекладачів, гідів.

Окрім мобільності, ключовою перевагою даного рішення є безпека. Технологія роботи терміналу передбачає шифрування даних про платіжну картку за допомогою чіпу, вмонтованого в кардрідер, та передачу її у зашифрованому вигляді по каналах зв'язку в процесинговий центр банку для дешифрації і відповідних списань з картки та унеможливлює, таким чином, доступ до інформації за межами банку.

«Завдяки поміркованості у стратегічних питаннях ОТП Банк заслужив на ринку репутацію стабільного та надійного партнера. Ця ж послуга, забезпечуючи просте та безпечне рішення як для бізнесу, так і для споживачів, підкреслює наше прагнення рухатися в ногу з клієнтами та надавати сучасні рішення в форматі актуальних потреб. І ми активно працюємо над цим», – зазначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

«Ми раді повідомити, що у компанії Pay-Me з'явився новий банк-партнер – ОТП Банк. Для нас – це новий етап розвитку проекту в Україні, а для нашого клієнта, малого та середнього бізнесу, стало простіше підключитися до сервісу. Тепер послуга мобільного еквайрингу доступна у відділеннях ОТП Банку», – говорить Володимир Канін, генеральний директор Pay-Me.

Послуга надається на основі підписаного договору еквайрингу і одноразової сплати вартості пристрою MPOS терміналу, та тарифікується у вигляді комісії за кожну проведену через термінал транзакцію.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті ОТП Банку або зателефонувавши до Довідкового центру за номером (044) 490-05-00.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 22 Вересня 2015