За участі ОТП Банку відбувся інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

 

8 жовтня 2015 року за ініціативою Закарпатської обласної державної адміністрації в рамках інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» в Ужгороді відбулася зустріч представників дипломатичних установ, торгово-промислових палат, бізнесменів та банкірів країн центрально-східної Європи, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився ОТП Банк.

З метою  представлення можливостей Закарпаття для інвесторів до уваги гостей були запропоновані інвестиційні проекти зі створення міні-ТЕЦ, сміттєспалювальних заводів, модернізації кролегосподарства, будівництва льодової арени тощо. Та під час зустрічі учасники мали можливість не лише обговорити питання співробітництва, а й ознайомитися з досвідом успішних підприємців регіону, а також продемонструвати себе мали нагоду і ті закарпатські підприємства з іноземними інвестиціями, які нині успішно працюють в області.

Своєрідною родзинкою форуму стала окрема презентація районів та міст краю, що представили не тільки продукцію, яка виготовляється на їх території, але й стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових інвестиційних проектів.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 13 Жовтня 2015
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×