Підсумки роботи фонду ОТП Валютний: неперевершена дохідність

 

25 жовтня 2015 року завершився строк діяльності закритого фонду «ОТП Валютний». За 2 роки своєї роботи фонд приніс інвесторам 235,3% (105,6% річних), що є одним з найкращих результатів серед фінансових інструментів в Україні. У доларовому еквіваленті дохідність фонду склала 20,3% (9,1% річних). Таким чином, стратегія фонду, спрямована на інвестування коштів у валютні облігації та депозити для захисту коштів клієнтів від девальвації та отримання вищої дохідності, ніж за валютними депозитами, повністю виправдала себе.

«ОТП Валютний» став одним з найуспішніших наших фондів. І нам дуже приємно, що завдяки нашим зусиллям та вдалій стратегії, клієнтам вдалося не тільки зберегти свої кошти від девальвації у період фінансової турбулентності, але й примножити їх. Наразі ми запускаємо в продаж новий фонд «ОТП Валютний», аналогічний тому, що завершує свою діяльність. Більшість інвесторів старого фонду вже висловили намір провести конвертацію коштів у новий фонд», - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Компанія «ОТП Капітал» зареєструвала новий інтервальний фонд «ОТП Валютний», що почав продаж своїх цінних паперів 26 жовтня 2015 року. Фонд використовуватиме схожу стратегію, що передбачає інвестування коштів клієнтів виключно у валютні інструменти  – державні облігації внутрішньої позики, банківські депозити та ф’ючерси.

Дізнатися більше про новий «ОТП Валютний» та інші фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.06.2015 р. складають 194,02 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 28 Жовтня 2015