ОТП Валютний – новий фонд, стратегія перевірена часом

 

26 жовтня 2015 року почався продаж інвестиційних сертифікатів нового інтервального фонду «ОТП Валютний». Фонд є спадкоємцем фонду «ОТП Валютний», що завершив свою діяльність з одним з найкращих фінансових результатів в Україні за останні 2 роки. Стратегія, спрямована на інвестування коштів у валютні облігації та депозити, принесла інвесторам фонду 235,3% (105,6% річних) або 20,3% (9,1% річних) в доларовому еквіваленті.

Новий фонд «ОТП Валютний» використовує схожу стратегію, яка передбачає інвестування коштів клієнтів у інструменти з фіксованою дохідністю – державні облігації внутрішньої позики, номіновані в іноземній валюті, у валютні депозити та валютні ф’ючерси. Це забезпечує збереження заощаджень у випадку падіння курсу гривні, а також дає можливість отримати дохідність більшу, ніж за валютними депозитами. При цьому дохідність не залежить від строку інвестування – клієнт може щоквартально пред’явити до викупу свої цінні папери.

«ОТП Валютний» є одним з найвдаліших наших проектів, що користується великим попитом. Тому ми вирішили заснувати фонд-близнюк, що надав би інвесторам змогу ефективно, безпечно та без суттєвих обмежень інвестувати гривневі активи у валютний інструмент, а нашим старим клієнтам конвертувати кошти зі старого фонду у новий без сплати податків», - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про новий «ОТП Валютний» та інші фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.06.2015 р. складають 194,02 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 29 Жовтня 2015