ОТП Банк - визнаний лідер ринку

 

За результатами «Фінансового Оскара. Осінь-2015» газети «БІЗНЕС», в рамках якого визначені кращі учасники фінансового ринку країни за підсумками півріччя, ОТП Банк став переможцем у номінації «Кредитний лідер».

В основу підведення підсумків півріччя на банківському ринку і відбір номінантів рейтингу в першу чергу лягли статистичні дані НБУ про підсумки розглянутого періоду, а подальша оцінка відводилася визнанню колег.

Так, в процесі голосування топ-менеджери фінансового ринку високо оцінили ОТП Банк, який навіть у найбільш кризові періоди не припиняв видачу нових кредитів як населенню, так і корпоративним клієнтам, посівши за підсумками першого півріччя 1-е місце за приростом портфеля кредитів фізособам.

«У нинішньому турбулентному середовищі, коли кредитування обтяжується підвищеними ризиками у зв'язку з фінансовим станом багатьох потенційних позичальників, завдяки якісному ризик-менеджменту нам вдалося продемонструвати помітну активність у наданні позик населенню. Зокрема, ми успішно освоїлися в ніші надання кредитів готівкою і споживчих позик на купівлю товарів у торговельних мережах (PoS-кредити), що на тлі низької кредитної активності банківського сектора в цілому послужило запорукою якісного зростання нашої клієнтської бази», - зазначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

У другому півріччі ОТП Банк продовжує вести активну кредитну політику, фокусуючись на наданні клієнтам більш широких можливостей управління своїми фінансами шляхом розширення і удосконалення каналів обслуговування.

Нагадаємо, раніше цього року успіхи ОТП Банку також були відзначені низкою нагород: перемога в 17-му щорічному «Фінансовому рейтингу газети «БІЗНЕС» у номінації «Найпрофесійніший банк»; 8-е місце в IV комплексному щорічному рейтингу «50 провідних банків України» за версією компанії «Фінансовий клуб»; 5-е місце в «Рейтингу наднадійності банків» за версією видання «Власний рахунок»; звання Абсолютного Фаворита Успіху - 2014 в номінації «Споживчий кредит» і Фаворита Експертів - 2014 в номінації «Банк», а також іншими нагородами.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 3 Листопада 2015