«ОТП Подвійний» приніс клієнтам 27% за рік

 

Фонд «ОТП Подвійний» під управлінням компанії «ОТП Капітал» провів розрахунки з усіма своїми клієнтами, заробивши для них за рік 27,09%, що перевищує цільову дохідність (23%) та ставку за річним депозитом у «ОТП Банку» (18%). Таким чином, завершився другий етап виплат по вкладу «Подвійний», розміщення якого відбувалося у вересні-жовтні 2014 року.

Вклад «Подвійний» передбачав розподілення коштів навпіл: половина – на 3-місячний депозит під 22% річних, друга – на 12 місяців у консервативний інвестиційний фонд зі стратегію збереження капіталу, що ґрунтувалася на використанні інструментів з фіксованою дохідністю (депозитів, державних облігацій). Наразі компанія «ОТП Капітал» пропонує безстроковий фонд «ОТП Облігаційний» з подібною стратегією, що має цільову дохідність на рівні 22% річних при періоді інвестування від 1 місяця.

«За останній рік нам вдалося заробити інвесторам дохідність, що перевищила ставки у більшості банків України. Доповнюючи класичні банківські депозити інвестиційними фондами та недержавним пенсійним забезпеченням, ми допомагаємо клієнтам ОТП Групи формувати повноцінний інвестиційний портфель, що включає інструменти з різними характеристиками дохідності, ризику та ліквідності. Таким чином, ми наближаємо клієнтів до європейської практики збереження та примноження капіталу», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2015 р. складають 220,61 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 10 Листопада 2015