За участі ОТП Банку відбулося відкриття регіонального представництва Національного торгового дому Угорщини

 

За ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати та за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду минулого тижня в Ужгороді був проведений бізнес-форум «Міжнародні контактні дні», у ході якого відбулося офіційне відкриття та презентація регіонального в м. Ужгороді представництва Національного торгового дому Угорщини.

Займаючи активну позицію учасника суспільно-економічного життя Закарпатського регіону, до участі у події, наряду з представниками бізнес-кіл країн-партнерів відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції та Італії, долучився і ОТП Банк.

З метою створення орієнтованої на довгострокову перспективу спільної інституційної платформи для надання консультативної допомоги підприємцям та налагодження постійного обміну діловою інформацією проект об’єднав представників різноманітних галузей економіки.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 26 Листопада 2015