ОТП Капітал отримав під управління професійний пенсійний фонд Магістраль

 

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» уклала договір про управління активами з найбільшим за кількістю учасників недержавним пенсійним фондом в Україні – професійним пенсійним фондом «Магістраль». Фонд був заснований Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України у 2006 році для недержавного пенсійного забезпечення залізничників, а також працівників транспортного будівництва.

«Залучення компанії з європейським корінням та багатим досвідом управління пенсійними активами в Україні є частиною реалізації наших цілей – посилення соціального захисту залізничників, збереження кваліфікованих кадрів для довгострокової праці в галузі. Для компаній-вкладників фонд надає інструмент розширення соціального пакету працівників та формування іміджу соціально відповідального роботодавця. Ми впевнені, що співпраця з компанією «ОТП Капітал» дозволить кваліфіковано та безпечно збільшувати пенсійні заощадження членів профспілки», - говорить Вадим Бубняк, Голова «Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України» та Голова Ради фонду «Магістраль».

Вкладниками фонду «Магістраль» на користь своїх співробітників є Державна адміністрація залізничного транспорту, Донецька, Одеська, Придніпровська, Львівська, Південно-західна та Південна залізниці.

«Ми пишаємося тим, що наша компанія отримала під управління один з найбільших в Україні професійних недержавних пенсійних фондів, що налічує 326 тисяч клієнтів з 26 млн гривен пенсійних заощаджень. Наша команда використає весь свій професіоналізм та досвід для покращення пенсійного забезпечення учасників фонду «Магістраль», - відзначає Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Компанія «ОТП Капітал» з 2009 року керує активами відкритого недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія», що наразі має 43,3 млн грн активів та 9,8 тисяч учасників. 

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2015 р. складають 220,61 млн. грн.

Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників України було створено у 1992 році з метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також з іншими об’єднаннями громадян. У квітні 2015 року відзначалось 110 років профспілкового руху залізничників і транспортних будівельників України.

Опубліковано: 7 Грудня 2015