Відкритий пенсійний фонд «УкрсоцФонд» перейшов під управління ОТП Капітал

 

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» та відкритий пенсійний фонд «УкрсоцФонд» уклали договір про управління активами. Фонд був заснований у 2004 році компанією «СІБ КУА «Укрсоц-нерухомість», що входить до групи UniCredit, для забезпечення гідного рівня життя людей у пенсійному віці завдяки можливостям, що надає система недержавного пенсійного забезпечення, яка передбачає накопичення пенсійних внесків на користь учасників фонду з подальшим професійним та ефективним управлінням пенсійними активами та здійснення пенсійних виплат.

Учасниками фонду «УкрсоцФонд» наразі є 17,8 тисяч осіб, що зберігають у фонді 12,4 млн грн пенсійних коштів. Це дозволяє фонду посідати 7 місце за кількістю учасників та 16 місце за розміром активів серед відкритих недержавних пенсійних фондів в Україні.

«Стабільні інвестиційні результати та багатий досвід управління коштами недержавних пенсійних фондів дозволяють нам залучати нові фонди в управління та збільшувати загальний обсяг пенсійних активів під управлінням. Наша ціль – не тільки стати лідером на ринку недержавного пенсійного забезпечення, але й надати нашим клієнтам можливість впевнено дивитися у майбутнє та достойно жити на пенсії», - говорить Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Під управлінням компанії «ОТП Капітал» вже перебуває відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» та професійний пенсійний фонд «Магістраль» загальним обсягом 70,1 млн грн, що належать 336 тисячам учасників. Дохідність фонду «ОТП Пенсія» у 2014 році склала 29,4%.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2015 р. складають 220,61 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.


Опубліковано: 15 Грудня 2015