Фонд ОТП Облігаційний завершує свою діяльність, продемонструвавши 23,5% середньорічної дохідності

 

Спеціалізований фонд облігацій «ОТП Облігаційний» завершує свою діяльність. Фонд був створений для інвесторів, що бажають отримати високий рівень дохідності при низькому ризику, а також мати можливість повернути кошти у будь-який момент без втрати дохідності. Стратегія фонду була спрямована на формування портфеля з інструментів з фіксованою дохідністю – державних та банківських облігацій, а також депозитів у надійних банках. З початку своєї діяльності, з серпня 2012 року, така стратегія принесла інвесторам 69,3% дохідності або 23,5% річних.

«Фонд демонстрував дійсно добрі інвестиційні результати, але конкуренція з боку високих депозитних ставок та девальвація гривні, що знизила інтерес клієнтів до гривневих інструментів, призвели до низького рівня активів фонду і ми прийняли рішення закрити фонд, сконцентрувавшись на розвитку інших продуктів. Зокрема, на фонді «ОТП Класичний», що має схожі характеристики – можливість вийти з фонду щодня та необмежений термін діяльності, а також подібну інвестиційну стратегію» - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

З підсумками діяльності фонду «ОТП Облігаційний» можна ознайомитися на сайті «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про діючі фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням на 30.09.2015 р. склали 220,61 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 17 Грудня 2015