Компанія «ОТП Капітал» отримала золото рейтингу та почесне звання «Лідера галузі 2015»

 

За підсумками загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України, проведеного Національним бізнес-рейтингом, компанія з управління активами «ОТП Капітал» здобула золото рейтингу та була відзначена званням «Лідер галузі 2015» в категорії «Управління фондами».

«Лідер галузі»  – це масштабна рейтингова програма в Україні, спрямована на визначення успішних та ефективних підприємств, які роблять вагомий внесок в розвиток галузі та формують майбутнє країни. Це об’єктивна та незалежна експертна оцінка, що формується на підставі даних офіційної статистики 100 000 підприємств. Процедура оцінки підприємств передбачає врахування чотирьох критеріїв: масштаб діяльності та платоспроможності, ефективність використання ресурсів, соціальна відповідальність та інвестиційна привабливість підприємства. Основною метою проведення такого економічного аналізу є заохочення кращих підприємств і привернення уваги світової ділової спільноти до українського бізнесу.

«Ця відзнака – достойна нагорода за нашу відданість і наполегливість у роботі. Професіональна команда, досвід управління активами та стабільні інвестиційні результати є запорукою нашого успіху, а дана нагорода – підтвердженням цього», – говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням на 30.09.2015 р. склали 220,61 млн. грн.

Опубліковано: 21 Грудня 2015